Köszöntjük frissen végzett kollégáinkat, akik a napokban teljesítik záróvizsgáikat az alapképzésben! Várjuk őket online üdvözlő eseményünkre, hogy segítsünk eligazodni a pályakezdés kérdéseiben.
Köszöntjük frissen végzett kollégáinkat, akik a napokban teljesítik záróvizsgáikat az alapképzésben! Várjuk őket online üdvözlő eseményünkre, hogy segítsünk eligazodni a pályakezdés kérdéseiben.
Csatlakozz az MGYFT csapatához és segíts szakmánk népszerűsítésében nagyszabású, lakossági rendezvényeken!
2026. május 14-én a Magyar Gyógytornász-Fizioterapeuták Társasága történetének két meghatározó szereplője, Balogh Ildikó és Zaletnyik Zita is lemondtak tisztségeikről. Évtizedes munkájukért, nem lehetünk elég hálásak! Az alábbi villáminterjúval szeretnénk méltón elbúcsúztatni kolléganőinket!
A Magyar Gyógytornász-Fizioterapeuták Társasága 2026. május 14-én az Országos Korányi Pulmonológiai Intézetben tartotta az éves rendes közgyűlését, melyet a délelőtt folyamán a vezetőségi ülés előzött meg,
A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara átfogó szakmai anyagot nyújtott át az Országos Küldöttközgyűlésén az újonnan kinevezett egészségügyi miniszternek, Dr. Hegedűs Zsoltnak 2026. május 15-én.
Szeretnénk figyelmedbe ajánlani a FizioTérkép.hu platformot, Magyarország első validált gyógytornász-keresőjét, amely a Magyar Gyógytornász-Fizioterapeuták Társasága szakmai ajánlásával működik.
2026. május 15-én került megrendezésre az I. Vecsési szakmai nap (Tetőtől talpig a mozgásszervi panaszokról címmel) az MGYFT Észak-Magyarországi Régiójának Pest vármegyei szervezete és a Vecsési Egészségügyi Szolgálat közös szervezésében.
2026.05.14-15-én a WPT (World Physiotherapy) Európai regionális szervezetének 15. közgyűlése zajlott Koszovóban. Társaságunkat Rochlitz Ildikó a Nemzetközi Kapcsolatok Bizottság elnöke képviselte.
2026 májusában Balogh Ildikó elnök asszony és Zaletnyik Zita alelnök asszony leköszön posztjáról a Magyar Gyógytornász-Fizioterapeuták Társaságában.
2026. március 19-én részt vettünk a HUN-REN Központban megrendezett „Planetáris egészség a polikrízis idején – Összekapcsolt rendszerek és komplex válságok” című szakmai eseményen vettünk részt.